W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:
  • Przelew bankowy – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
    numer konta bankowego na który należy wpłacać należność:
     BANK MILLENIUM 69 1160 2202 0000 0004 7062 4453
     Obiorca: Flowersbulbs – Cebulki Kwiatowe
  • Przelewy 24 – płacisz za zakupy wykorzystując tę bramkę płatności, która umożliwia płatność z wielu banków oraz szybką płatność BLIK
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Payu S.A., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Nie zostawiaj koszyka tak po prostu

Wpisz swój email, a my wyślemy kod rabatowy

0